Ubytování v Žacléři, Krkonoše

Nabízíme vám ubytování v soukromí v přízemí rodinného domku v městečku Žacléř, ve východní části Krkonoš.
Termíny možného pronájmu : celoročně

Městečko Žacléř (3 700 obyvatel, 720 m.n.m.) se nachází v nejvýchodnější části Krkonoš se známou turistickou oblastí Rýchory (přes 1 000 m.n.m.). Lze zde prožít nejen sportovní nebo rekreační zimní dovolenou v Lyžařském středisku „Prkenný důl“, ale i klidnou letní rekreaci v horské přírodě s možností turistiky, cykloturistiky, sběru lesních plodin, kondičního běhání, koupání na novém koupališti v Trutnově nebo ve Dvoře Králové n.L.

Ubytování:

Max. kapacita 6 lůžek, ložnice se čtyřmi lůžky a obývací ložnice (dvoulůžkový gauč) včetně povlečení. Vybavená kuchyně s jídelním koutem - varná deska se čtyřmi hořáky, lednice, mikrovlnka a kávovar. Koupelna s vanou, sprchou a umývadlem, samostatné WC. Plynové ústřední topení, kabelová televize se satelitem a parkoviště na zahradě. Dále je na zahradě možno použít gril, sezení pod pergolou, bazén 3,6 x 0,80m a pískoviště pro děti.

Lyžování:

V 1 km vzdáleném lyžařské středisku Arrakis Prkenný důl (3 vleky, dva z nich 1100m) a Brett (2 vleky), lyžařská škola a půjčovna lyží. Lyžařské středisko Janské Lázně - Černá Hora (18 km), Pec pod Sněžkou 26 km.

Výlety:

Rýchorský prales, opevnění a dělostřelecká tvrz Stachelberg, turistické fárání do bývalého černo- uhelného dolu v Žacléři (250 m pod zem, i v zimě), Sněžka (1 603 m.n.m.), Černá hora, prameny Labe, ZOO Safari a pavilón Ptačí svět ve Dvoře Králové n. Labem, zde též muzeum vozidel a motocyklů, Ratibořice - Babiččino údolí, Adršpašsko - Teplické pískovcové skály, zámek Kuks s barokními sochami.

Příjezd:
Hradec Králové - Trutnov a dále směr Svoboda nad Úpou, pět km za Trutnovem odbočit vpravo směr Žacléř. Po příjezdu do Žacléře na náměstí ihned odbočit vpravo směrem k nemocnici nebo kostelu a po výjezdu dolním rohem náměstí je po levé straně soukromý dům (penzion) čp.3.

Adresa:

Paní Ročková Roswita
J.E.Purkyně 3
542 01 Žacléř
+ 420-499-876168
+ 420-605-326961
+ 420-605-713715
e-mail